Halacska csoport

Óvodapedagógusok:          Ötvös Adrienn Kitti

Csoportos ped. asszisztens: Duchaj Zsófia                                                        Dajka:                                Sztratyinszki Márkné -Krisztina

Pedagógiai asszisztens:      Lendérné Gergely Viktória

Szeretettel köszöntünk minden

Kedves Látogatót!

Csoportszobánk az óvoda emeletén helyezkedik el, nagy öltözővel, mosdóval, szertárral valamint közvetlen kapcsolatos fedett terasszal. Rossz idő esetén ki is használjuk ezt a lehetőséget a levegőzésre. Nálunk soha sincs „üres járat”, nem unatkozik aki a Halacska csoportba jár vagy vendégként érkezik; legyen az gyerek, felnőtt, szülő, vagy más pedagógus – itt mindig történik valami. Közös tevékenységeinket, programjainkat gyakran segítik, támogatják a szülők is. Családias hangulatú közösség van kialakulóban szülők – gyerekek – pedagógusok – csoportot segítő felnőttek között. Értékrendünket úgy igyekszünk kialakítani, hogy a gyerekek és felnőttek kapcsolata is a kölcsönös bizalomra épüljön. Megosztjuk egymással örömeinket, sikereinket esetleges kudarcainkat is. A napi jó kapcsolat segíti a sikeres munkát és előre viszi a közösség fejlődését. Az itt dolgozó felnőttek, mindannyian gyermekközpontú szemlélettel segítik a gyermekek mindennapos tevékenységeit. Igyekszünk a csoportban járó gyermekeknek változatos tevékenységeket és esztétikus környezetet biztosítani. A nyugodt légkör megteremtésében nagy szerepet kapnak nálunk a szülők; arra kérjük őket, hogy otthon is próbáljanak meg az óvodával azonos követelményeket, elvárásokat támasztani gyermekeikkel szemben.

Legyen közös célunk a közös értékrendszer kialakítása és megőrzése!

Figyeljünk és vigyázzunk egymásra és gyermekeinkre!