Ismerje meg csapatunkat

Irodai asszisztens

Könyves Andrea

Delfin csoport

Rakottyai - Bernula Anita - Delfin csoport óvódapedagógusa- óvodavezető helyettes

A kecskeméti Főiskolán szereztem óvodapedagógusi és tanítói diplomát. Már nagyon fiatalon eldöntöttem, hogy gyerekekkel szeretnék foglalkozni.
Olyan légkört próbálok biztosítani, amelyben jól érzik magukat és inspirálja a fejlődésüket. Mivel tanítói diplomával is rendelkezem, igyekszem minden tudásom szerint felkészíteni őket az iskolai életre.

Andristyák Zseraldina pedagógiai asszisztens

Nagyné Szabó Krisztina óvodai dajka vagyok

1998 óta dolgozom az óvodában. Nagyon szeretek itt dolgozni,  a munka nem teher számomra. Amit teszek örömmel teszem, a gyerekek őszinte szeretete mindennél többet ér.

Halacska csoport

Ötvös Adrienn Kitti - óvodapedagógus

Duchaj Zsófia - Pedagógiai asszisztens

Sztratyinszki Márkné - Kriszti néni vagyok, óvodai dajka

Mosolygós, pozitív hozzáállású és gyermekközpontú vagyok. Óvónénikkel közösen együttműködöm a gyerekek érdekében.

Katica csoport

Tóth Gabriella óvodapedagógus vagyok

Munkám során a legfontosabb a nyugodt hangulat megteremtése, mellyel megalapozom a gyerekek érzelmi ráhangolódását, hogy jól érezzék magukat a csoportban és tudjanak elmélyülten együtt játszani. Nyitott, gondolkodásmódom és rugalmas hozzáállásom segíti a gyerekeket, hogy bátran megnyilvánuljanak. Mese- vers- mozgás, mint ösztönző tartalmak tudatos alkalmazásával, hozzájárulok egyéniségük kibontakozásához és személyiségük fejlődéséhez.

Szemők Naomi pedagógiai asszisztens

Mazim Jánosné - Móni néni vagyok, óvodai dajka

Munkámmal segíteni szeretném a gyerekek fejlődését. Ehhez fontosnak tartom, hogy egy biztonságos és szeretetteljes légkört alakítsunk ki a csoportban az óvónénikkel közösen, melyben a gyerekek jól érzik
magukat.

Maci csoport

Pappné Bartos Mária óvodapedagógus

Sóla Erzsébet óvodapedagógus vagyok

1976-tól vagyok Óvónő. 9 évig Budapesten a XXII. ker. Napköziotthonos Óvodában dolgoztam,      majd  1984-ben vidékre költöztem. Pályám itt megszakadt, de felneveltem 4 gyermeket, így a gyakorlatból kevésbé estem ki. 2012-ben költöztem Monorierdőre. 2017. Szeptember 1-től dolozom a Csicsergő Óvódában, ahol szeretettel fogadtak.

Péter Emese óvodai dajka vagyok

18 éve dolgozom itt az óvodában, amit a második otthonomnak is nevezhetek. Imádom a gyerekeket. Öröm nézni, ahogy növekednek és okosodnak. Jó a kollektíva, jó ide jönni.

Pillangó csoport

Szabó Ágnes óvodapedagógus

Bokros Tamás pedagógiai asszisztens

Papp Anikó óvodai dajka vagyok

A gyerekekről való gondoskodás, szeretet, a tőlük visszakapott mosoly, illetve a jó közösség miatt szeretek az óvodában dolgozni.

Süni csoport

Dobosné Varga Anikó - óvodapedagógus vagyok

A Kecskeméti Tanítóképző Főiskolán végeztem. 41 éve vagyok a pályán. Albertirsán élek, innen járok át, hogy erősítsem a Csicsergő Óvoda nevelőtestületét.Szakmai és módszertani tudásomat, tapasztalataimat szeretném hasznosítani a nevelő-oktató munkában, elősegítve ezzel a gyermekek harmonikus fejlődését. Igyekszem a lehetőségek határain belül a maximumot nyújtani. Gyakorlati munkámat a sokoldalú ismeretnyújtás jellemzi. Fontos számomra a gyermekek iskolára való felkészítése, folyamatosan életkori sajátosságaikat figyelembe véve. Alapelveim között szerepel a rendszeresség, tudatosság, következetesség. A napi tevékenységeket a játékosan szerzett ismeretek, tapasztalatok elsődlegességét szem előtt tartva szervezem.

Vitéz Anna óvodapedagógus vagyok

Barcsai Jácintné óvodai dajka

Pedagógiai asszisztensek

Lesti Orsolya - pedagógiai asszisztens vagyok
Pillangó  - Maci -  Süni  csoportokban

2016 óta dolgozom az óvodában. Célom, hogy az óvónőkkel szorosan együttműködve hozzájáruljak a gyerekek óvodai mindennapjaikhoz.

Lendérné Gergely Viktória - pedagógiai asszisztens

Delfin - Halacska - Katica csoportokban

2013 óta dolgozom az óvodában. A gyermekek közelsége mellett minden nap olyan feladat vár rám, amit örömmel csinálok. Célom, hogy a csoportok által rámbízott feladatokat maximálisan elvégezzem. Örömmel tölt el, hogy a mosolyomra gyermekek szeretete, mosolya a válasz.

Egyéb óvodai dolgozóink

Lukácsné Hauksz Renáta - Konyhai dolgozó:

(feltöltés alatt)

Bodóné Papp Krisztina -  Tisztaságért felelős:

Sáránszki János-  Karbantartó: