Pillangó csoport

Csoportos ped. asszisztens:   Bokros Tamás

Dajka:                                    Papp Anikó

Pedagógiai asszisztens:          Lesti Orsolya

A Pillangó csoport az óvoda középső részén található. Nagyon világos, meleg barátságos ez a csoportszoba. Található benne egy nagy galéria, ahol a gyerekek nagyon szeretnek játszani. Sok-sok fejlesztő játék várja a hozzánk érkezőket. Vegyes életkorú csoporttal dolgozunk. A vegyes összetételű csoport a 3 - 7 éves korú gyerekek közössége. A nagyok megtanulnak gondoskodni a kisebbekről, kialakul felelősségtudatuk. A kicsik sokat tanulnak a nagyoktól, mint egy nagycsaládban. Nemcsak az önkiszolgálásban, a napos feladataink elvégzésében, az értelmi fejlődés terén is húzó erő a nagy a kicsi számára. Az iskolába készülő nagycsoportosok felkészítésére nagy gondot fordítunk. Programunk megvalósítása mellett a természet védelmére, szeretetére, a másik egyén elfogadására fektetjük a legnagyobb hangsúlyt.